Máte otázky? Ozvěte se nám:

Galerie

Jak se rodí METTINUM®

Představujeme vám 

METTINUM®

 

Unikátní patentovaná technologie uchová vzorek vaší DNA v kompletní a čisté podobně na neozmeně dlouhou dobu.

Mettinum® uchová ten nejvzácnější originál.

Ordinace v centru Prahy

 

Společnost Mettinum s.r.o. sídlí v historickém centru Prahy. Dům, ve kterém se nachází ordinace MUDr.Kukly, sloužil jako galerie celkem 55 let. Poliklinika je dostupná prostředky MHD i autem. Národní třídou projíždí metro A a B.

Odběr a zpracování vzorku

 

Pro archivaci kompletní DNA ve vysoké kvalitě stačí odebrat menší množství krve než při běžných náběrech. Vyškolený zdravotnický personál provede odběr v ordinaci MUDr. Kukly. Vzorek je ve sterilní zkumavce a speciálním obalu převezen do DNA laboratoře. Biochemickou cestou z něj odborníci izolují kompletní čistou DNA, kterou následně uloží do speciálního patentovaného pouzdra METTINUM®.

Pro rodinu to nejcennější

Všichni to známe – jaký dárek bude ten nejlepší?
METTINUM je zaručeně velké překvapení!

Jeden z nejdůležitějších činů ve vašem životě nemusí být jen striktně strohý a sterilní proces. Odneste si od nás DNA ve formě uměleckého šperku.

Uložení do šperku

 

METTINUM® DNA modul je uložen do odolného kovového ochranného pouzdra ze zlatatitanu nebo platiny , na jehož povrchu jsou vyryty identifikační znaky majitele. Můžete si vybrat z nabídky vyhotovených šperků nebo si navrhnout vlastní. Objednejte si archivační modul DNA v podobě exkluzivního šperku zhotoveného uměleckým zlatníkem. Design šperku, typ a množství použitých materiálů můžete vybrat vy osobně. Tato forma otisku vašeho bytí na tomto světě je tím nejcennějším darem pro vaše potomky a blízké.

Líbí se vám, co vidíte?

Rezervujte si osobní konzultaci

Osobní konzultace je zdarma

Proč si zarezervovat osobní konzultaci?Informace z první rukyArchivace DNA na míruSoukromí a ochrana datKompletní cenová kalkulace

×