Máte otázky? Ozvěte se nám:

Oblasti využití technologie

Vědecké instituce

Pro tyto instituce je technologie, mimo všechny výše uvedené přednosti, výhodná především pro možnost celosvětového sdílení informací v elektronické podobě. Využít ji mohou muzea, výzkumné ústavy a různá vědecká pracoviště a akademická společnost.

Zdravotní instituce

Přednost technologie METTINUM® je v nenáročnosti na přístrojové vybavení. Forma uložení (DNA READY-2B- TESTED) umožňuje snadné zpětné zpracování v každé DNA laboratoři bez nutnosti další biochemické přípravy vzorku. Další výhodou je možnost uložení fotodokumentace (histologie tkání apod.) na datovém nosiči. Technologie METTINUM® je přínosná pro nemocnice, kliniky a zdravotnické laboratoře.

Státní instituce

Technologie garantuje množství a kvalitu archivované DNA, časové neomezenou stabilitu vzorku a možnost detailní identifikace a popisu vzorku pomocí biometrických znaků. U strategicky významných archivů je přínosem nezávislost na energetických zdrojích. Technologii METTINUM® je možno využít v institucích jako jsou armáda, letectvo a policie.
Rezervujte si osobní konzultaci

Osobní konzultace je zdarma

Proč si zarezervovat osobní konzultaci?Informace z první rukyArchivace DNA na míruSoukromí a ochrana datKompletní cenová kalkulace

×