Máte otázky? Ozvěte se nám:

METTINUM®

Vlastnosti produtku

Vlastnosti produktu

Nenáročnost

Nezávislost na přívodu energie a technickém vybavení. Zanedbatelné náklady na skladování vzorků. Nehrozí zničení vzorků selháním techniky.
~

Kontrola a bezpečí

K následným analýzám uchovaného vzorku není třeba dalších biochemických příprav. Před archivací je kontrolováno množství čisté DNA.

Stabilita

Archivuje vzorky při běžných teplotách. Vzorek DNA je uložen na inertním odolném materiálu, který neovlivňuje stabilitu a chrání před kontaminací.

Další oblasti využití

Vědecké instituce

Pro tyto instituce je technologie, mimo všechny výše uvedené přednosti, výhodná především pro možnost celosvětového sdílení informací v elektronické podobě. Využít ji mohou muzea, výzkumné ústavy a různá vědecká pracoviště a akademická společnost.

Zdravotní instituce

Přednost technologie METTINUM® je v nenáročnosti na přístrojové vybavení. Forma uložení (DNA READY-2B- TESTED) umožňuje snadné zpětné zpracování v každé DNA laboratoři bez nutnosti další biochemické přípravy vzorku. Další výhodou je možnost uložení fotodokumentace (histologie tkání apod.) na datovém nosiči. Technologie METTINUM® je přínosná pro nemocnice, kliniky a zdravotnické laboratoře.

Státní instituce

Technologie garantuje množství a kvalitu archivované DNA, časové neomezenou stabilitu vzorku a možnost detailní identifikace a popisu vzorku pomocí biometrických znaků. U strategicky významných archivů je přínosem nezávislost na energetických zdrojích. Technologii METTINUM® je možno využít v institucích jako jsou armáda, letectvo a policie.

Proměňte DNA v originální dárek!

u

Nevíte, co darovat lidem, kteří již mají vše?

Přejete si vašemu dárku vdechnout osobitost?

Chcete exkluzivní design pro váš modul?

Vaše DNA, vaše ozdoba.

 

Obrázky klenotů Mettinum naleznete v Galerii.

Zaujal vás produkt METTINUM®?

Rezervujte si osobní konzultaci

Osobní konzultace je zdarma

Proč si zarezervovat osobní konzultaci?Informace z první rukyArchivace DNA na míruSoukromí a ochrana datKompletní cenová kalkulace

×