Máte otázky? Ozvěte se nám:

METTINUM®

Vlastnosti produtku

METTINUM® je vhodné pro jednotlivce i celé rodiny

Přejete si uložit vzorek vaší DNA pro budoucí využití?
Rádi byste zachovali DNA celé rodiny a postupně prozkoumali váš původ a rodokmen?

Právě TEĎ je nejlepší doba na zachování toho nejoriginálnějšího, co máte. Technologie existuje, je dostupná a jsme naživu. Když si vzorek DNA neuložíme nyní, třeba k tomu již nebude příležitost.

Stejně tak nevíme, zda se alespoň část z naší původní DNA zachová v našich potomcích. Plodnost rapidně klesá a vymírání rodů je dnes již běžnou věcí. Uchováním rodinné DNA zajistíte přetrvání toho, co děla vaší rodinu vzácnou.

V budoucnu se informace o vás a vašich příbuzných využije v léčbě onemocnění, na které dnes ještě nemáme odpovědi ani léčbu.

METTINUM® se přizpůsobím různým životním situacím a potřebám

Archivační DNA modul

 

DNA získanou ze vzorku je nutno uložit v takové podobě, aby po neomezeně dlouhou dobu nepodléhala žádným vnitřním strukturálním změnám a zároveň byla bezpečně chráněna proti vlivů vnějšího prostředí. Za účelem uložení vzorku vaší DNA byl vyvinut a patentován archivační DNA modul, v kterém je čistá a kompletní DNA hermeticky uzavřena a chráněna. Tím je zajištěna časově neomezená stabilita DNA i při běžných pokojových teplotách. Nová technologie METTINUM® tak umožňuje mít svůj DNA vzorek přímo u sebe, bez nutnosti skladování ve speciálních chladících aparaturách.

Vlastnosti produktu

Nenáročnost

Nezávislost na přívodu energie a technickém vybavení. Zanedbatelné náklady na skladování vzorků. Nehrozí zničení vzorků selháním techniky.

~

Kontrola a bezpečí

K následným analýzám uchovaného vzorku není třeba dalších biochemických příprav. Před archivací je kontrolováno množství čisté DNA.

Stabilita

Archivuje vzorky při běžných teplotách. Vzorek DNA je uložen na inertním odolném materiálu, který neovlivňuje stabilitu a chrání před kontaminací.

Další oblasti využití

Vědecké instituce

 

Pro tyto instituce je technologie, mimo všechny výše uvedené přednosti, výhodná především pro možnost celosvětového sdílení informací v elektronické podobě. Využít ji mohou muzea, výzkumné ústavy a různá vědecká pracoviště a akademická společnost.

Zdravotní instituce

 

Přednost technologie METTINUM® je v nenáročnosti na přístrojové vybavení. Forma uložení (DNA READY-2B- TESTED) umožňuje snadné zpětné zpracování v každé DNA laboratoři bez nutnosti další biochemické přípravy vzorku. Další výhodou je možnost uložení fotodokumentace (histologie tkání apod.) na datovém nosiči. Technologie METTINUM® je přínosná pro nemocnice, kliniky a zdravotnické laboratoře.

Státní instituce

 

Technologie garantuje množství a kvalitu archivované DNA, časové neomezenou stabilitu vzorku a možnost detailní identifikace a popisu vzorku pomocí biometrických znaků. U strategicky významných archivů je přínosem nezávislost na energetických zdrojích. Technologii METTINUM® je možno využít v institucích jako jsou armáda, letectvo a policie.

Proměňte DNA v originální dárek!

u

Nevíte, co darovat lidem, kteří již mají vše?

Přejete si vašemu dárku vdechnout osobitost?

Chcete exkluzivní design pro váš modul?

Vaše DNA, vaše ozdoba.

 

Obrázky klenotů Mettinum naleznete v Galerii.

Zaujal vás produkt METTINUM®?

Rezervujte si osobní konzultaci

Osobní konzultace je zdarma

Proč si zarezervovat osobní konzultaci?Informace z první rukyArchivace DNA na míruSoukromí a ochrana datKompletní cenová kalkulace

×